Co je BeeTagg a QR-Code

Informace do mobilu

BT Kojakovice   BeeTagg logo   QR Code Nove Hrady

BeeTagg je technologie umožňující jednoduché propojení ostatních médií s interaktivním médiem jako je internet. Mobilní telefony jsou dnes bez problému schopny pracovat s interaktivním obsahem a umožňují nám nalinkovat velké množství mobilních informací, stále je tu však problém se zdlouhavým vypisováním webové adresy.

Díky aplikaci BeeTagg a QR kódů jsme po nafocení jediného obrázku schopni propojit daný obrázek s interaktivní akcí, jako je linkování na webovou adresu, stažení požadovaného obsahu, dodání dodatečných informací, či spojení s prodejcem.

K jejich stažení potřebujete mobilní telefon vybavený fotoaparátem, připojení na internet a podle značky telefonu možná ještě jednoduchý program, který lze stáhnout z internetu na adrese: get.tagg.cz nebo get.beetagg.com.

  1. Otevři prohlížeč na svém mobilu
  2. Vlož URL: http://get.tagg.cz
  3. Instalace se spustí po detekci tvého mobilu
  4. Proklikej se licencí a instalací
  5. Teď už jen stačí hledat jednotlivé taggy a odhalovat co je za nimi skryto.

betagg readerV Kojákovicích najdete 5 BeeTagg značek a v Nových Hradech 15 značek. K jejich stažení potřebujete mobilní telefon vybavený fotoaparátem s připojením na internet a podle značky telefonu možná ještě jednoduchý program, který lze stáhnout z internetu na adrese: get.tagg.cz

Na malých tabulkách umístěných na jednotlivých stavbách najdete kódy BeeTagg a QR-Code. Jsou za nimi ukryty stejné informace a podle typu telefonu si můžete vybrat, který z kódů lépe vyhovuje Vašemu telefonu.

No a pak stačí už jen vyfotografovat jeden z kódů na tabulce, ten Vás propojí na příslušnou webovou adresu a stáhne její obsah do Vašeho telefonu. Můžete si zde nalistovat informace i v německém a anglickém jazyce. Maximální objem stahovaných dat je 125 kB. Obvyklá doba stahování 5 vteřin je závislá na kvalitě připojení. Spojení je účtováno operátorem dle Vašeho tarifu.

Design by The Bear (2019)